Belka
Niedziela, 5 Kwietnia 2020   imieniny: Irena, Wincenty, Julianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Pieniężno: Koncerty organowe

Pieniężno: Koncerty organowe

Data dodania: 2019-09-20
Zapraszamy wszystkich na koncerty organowe, które odbędą się w dniach 21 i 22 września w kościele Seminarium Duchownego Księży Werbistów SVD w Pieniężnie. Oba koncerty będą grane o godzinie 11:00. więcej »
 
 

500 plus dla osób niepełnosprawnych od października

Data dodania: 2019-07-09
W czasie ostatniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości partia powróciła do zapowiedzi większego finansowego wsparcia osób z niepełnosprawnościami. Dzisiaj (9 lipca) Rada Ministrów przy... więcej »
 
 

Przejechali 450 kilometrów by wspomnieć dawne...

Data dodania: 2019-07-09
Kilkudziesięciu pasjonatów dwóch kółek wyruszyło w trasę po granicach dawnego województwa elbląskiego. Organizatorzy sentymentalnej wyprawy nie ukrywają, że frekwencja i zaangażo... więcej »
 
 

O krok od tragedii

Data dodania: 2019-07-08
W niedzielę 7 lipca roku służba dyżurna Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymała zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy są w Pasłęce. więcej »
 
 

Będzie sensacja? Prawdopodobnie tak!

Data dodania: 2019-07-06
Pozostałości krypt, murów obronnych, kościoła, a nawet obiektu, który mógł istnieć dużo wcześniej, zanim w tym miejscu powstało miasto – to wstępne wyniki analizy pomiarów g... więcej »
 
 

Braniewo się bawi na Dniach Braniewa

Data dodania: 2019-07-06
Od piątku 5 lipca trwają Dni Braniewa. Przed nami koncerty gwiazd, zawody sportowe i piknik rodzinny. Słowem nikt się nie będzie nudził. więcej »
 
 

Niemal setka rekrutów WOT będzie szkolić by...

Data dodania: 2019-07-05
Sprawdzą się w strzelaniu, kamuflażu, zagadnieniach taktycznych. Przez 16 dni kilkudziesięciu nowych terytorialsów m.in. z Elbląga o okolic przejdzie intensywne szkolenie w Braniewie. ... więcej »
 
 

Po raz dwudziesty rycerze opanują zamek

Data dodania: 2019-07-05
NASZA ROZMOWA\\\ O zmaganiach rycerzy na nidzickim zamku oraz jubileuszowym XX turnieju rozmawiamy z Patrykiem Kozłowski długoletnim prezesem Stowarzyszenia Historyczno - Kulturalnego B... więcej »
 
 

Wiza elektroniczna do Obwodu Kaliningradzkiego

Data dodania: 2019-07-05
Od 1 lipca 2019 r. zgodnie z postanowieniem Rządu Federacji Rosyjskiej z 15 maja 2019 r. nr 595 obywatele krajów obcych, wykaz których zatwierdza Rząd Federacji Rosyjskiej, mogą składać na ... więcej »
 
 

Już są! Wstępne wyniki tegorocznych egzaminów...

Data dodania: 2019-07-04
Tegoroczni maturzyści, za pośrednictwem specjalnego serwisu dla uczniów, mają od dziś możliwość sprawdzenia informacji o uzyskanych wynikach z egzaminu maturalnego. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 482
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat braniewski - powiat północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego z siedzibą w Braniewie, w skład którego wchodzą gminy: Braniewo, Frombork, Pieniężno, Płoskinia, Lelkowo, Wilczęta.
  Powierzchnia powiatu wynosi ok. 1 205 km². Jego północno-zachodnią granicę tworzy Zalew Wiślany, który stanowi największą atrakcję turystyczną regionu.
  Ponadto turystyczną wartość tego obszaru podnoszą cztery rezerwaty przyrody: "Dolina rzeki Wałszy", "Ostoja Bobrów" na rzece Pasłęce, rezerwat torfowiskowy "Osiek II" oraz rezerwat "Brzozy niskiej" k/Cielętnika. 
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola