Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Dzisiaj finał Miss Polski 2018! O koronę walczą...

Data dodania: 2018-12-09
W niedzielny wieczór poznamy najpiękniejszą Polkę 2018 roku. Wśród kandydatek do tytułu Miss Polski są dwie kandydatki z naszego regionu: Małgorzata Mazur z Elbląga oraz Aleksandra... więcej »
 
 

Finał Miss Polski 2018! O koronę walczyły dwie...

Data dodania: 2018-12-09
W niedzielny wieczór poznamy najpiękniejszą Polkę 2018 roku. Wśród kandydatek do tytułu Miss Polski były dwie kandydatki z naszego regionu: Małgorzata Mazur z Elbląga oraz Aleksand... więcej »
 
 

Uwaga! Szukamy zwyrodnialca

Data dodania: 2018-12-08
Gazeta Olsztyńska włącza się w poszukiwania oprawcy, który wrzucił Łatkę do nieczynnej studni i przysypał ją piachem. Stało się to w Nowej Wsi Wielkiej. Wieś leży przy drodze L... więcej »
 
 

Policjanci rozmawiali z mieszkańcami gminy Braniewo...

Data dodania: 2018-12-07
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie, przy udziale zaproszonych gości, przeprowadzili debatę z mieszkańcami gminy Braniewo. więcej »
 
 

Popłynęło ponad 13 litrów krwi

Data dodania: 2018-12-07
Policjanci, pracownicy cywilnymi braniewskiej komendy, funkcjonariusze innych służb oraz mieszkańcy wzięli udział w akcji honorowego oddawania krwi. więcej »
 
 

Zobacz wystawę Małgorzaty Chomicz

Data dodania: 2018-12-07
29 listopada 2018 w Wieży Radziejowskiego we Fromborku dyrektor Muzeum Pomnika Historii Frombork Zespół Katedralny, ks. dr Jacek Wojtkowski otworzył wystawę prac pochodzącej z Olsztyna... więcej »
 
 

W Igrzyskach Dzieci najlepsza Lipowina

Data dodania: 2018-12-07
W hali sportowej w Lelkowie rozegrano mistrzostwa powiatu braniewskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci ( klasy IV- VI szkoły... więcej »
 
 

Okradł śpiącego znajomego, a następnie odjechał...

Data dodania: 2018-12-06
23-letni mieszkaniec gminy Wilczęta odpowie za dwa przestępstwa. Z ustaleń miejscowych policjantów wynika, że mężczyzna najpierw ukradł 800 zł, a następnie bez wiedzy i zgody znajo... więcej »
 
 

Szkolenie i ćwiczenie na wodzie

Data dodania: 2018-12-06
Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie korzystając z możliwości pogodowych uczestniczyli w projekcie, w którym zdobyli uprawienia sternika motorowodne... więcej »
 
 

Rysunkami uczcili dwie rocznice

Data dodania: 2018-12-06
POWIAT BRANIEWSKI \\\ W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Braniewie rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod hasłem „50 lat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Braniewie w Niepod... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 414
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat braniewski - powiat północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego z siedzibą w Braniewie, w skład którego wchodzą gminy: Braniewo, Frombork, Pieniężno, Płoskinia, Lelkowo, Wilczęta.
  Powierzchnia powiatu wynosi ok. 1 205 km². Jego północno-zachodnią granicę tworzy Zalew Wiślany, który stanowi największą atrakcję turystyczną regionu.
  Ponadto turystyczną wartość tego obszaru podnoszą cztery rezerwaty przyrody: "Dolina rzeki Wałszy", "Ostoja Bobrów" na rzece Pasłęce, rezerwat torfowiskowy "Osiek II" oraz rezerwat "Brzozy niskiej" k/Cielętnika. 
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola