Belka
Sobota, 29 Stycznia 2022   imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Rewolucja cyfrowa w biznesie. W jaki sposób przedsiębiorstwa w regionie Warmii i Mazur korzystają z internetu?

Rewolucja cyfrowa w biznesie. W jaki sposób...

Data dodania: 2022-01-28
Nieco mniej niż połowa (43 proc.) firm w regionie Warmii i Mazur prowadzi działalność częściowo opartą na internecie, jak wynika z badania firmy NEXERA, przeprowadzonego wspólnie z agencją GfK. Wydarzenia ostatnich dwóch lat postawiły niektóre przedsiębiorstwa w bardzo trudnej sytuacji, dla innych stały się szansą na dywersyfikację biznesu i znaczny wzrost zysków. Od początku pandemii coraz więcej organizacji w regionie inwestuje  w szybszy internet. Za pośrednictwem sieci przedsiębiorcy najczęściej korzystają  z e-fakturowania, mediów społecznościowych, a także platform sprzedażowych i rozwiązań chmurowych. W jaki sposób warmińsko-mazurskie firmy używają internetu w celu podniesienia swojej konkurencyjności? więcej »
 
Pierwsze przykazanie? Umyj ręce

Pierwsze przykazanie? Umyj ręce

Data dodania: 2020-04-28
Jak najczęściej myjmy ręce wodą z mydłem! Tak brzmi pierwsze zalecenie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w walce z koronawirusem. Mydło w kostce w każdym domu to niedrogi i podstawowy środek do walki z pandemią. więcej »
 
Pieniężno: Koncerty organowe

Pieniężno: Koncerty organowe

Data dodania: 2019-09-20
Zapraszamy wszystkich na koncerty organowe, które odbędą się w dniach 21 i 22 września w kościele Seminarium Duchownego Księży Werbistów SVD w Pieniężnie. Oba koncerty będą grane o godzinie 11:00. więcej »
 
 

500 plus dla osób niepełnosprawnych od października

Data dodania: 2019-07-09
W czasie ostatniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości partia powróciła do zapowiedzi większego finansowego wsparcia osób z niepełnosprawnościami. Dzisiaj (9 lipca) Rada Ministrów przy... więcej »
 
 

Przejechali 450 kilometrów by wspomnieć dawne...

Data dodania: 2019-07-09
Kilkudziesięciu pasjonatów dwóch kółek wyruszyło w trasę po granicach dawnego województwa elbląskiego. Organizatorzy sentymentalnej wyprawy nie ukrywają, że frekwencja i zaangażo... więcej »
 
 

O krok od tragedii

Data dodania: 2019-07-08
W niedzielę 7 lipca roku służba dyżurna Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymała zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy są w Pasłęce. więcej »
 
 

Będzie sensacja? Prawdopodobnie tak!

Data dodania: 2019-07-06
Pozostałości krypt, murów obronnych, kościoła, a nawet obiektu, który mógł istnieć dużo wcześniej, zanim w tym miejscu powstało miasto – to wstępne wyniki analizy pomiarów g... więcej »
 
 

Braniewo się bawi na Dniach Braniewa

Data dodania: 2019-07-06
Od piątku 5 lipca trwają Dni Braniewa. Przed nami koncerty gwiazd, zawody sportowe i piknik rodzinny. Słowem nikt się nie będzie nudził. więcej »
 
 

Niemal setka rekrutów WOT będzie szkolić by...

Data dodania: 2019-07-05
Sprawdzą się w strzelaniu, kamuflażu, zagadnieniach taktycznych. Przez 16 dni kilkudziesięciu nowych terytorialsów m.in. z Elbląga o okolic przejdzie intensywne szkolenie w Braniewie. ... więcej »
 
 

Po raz dwudziesty rycerze opanują zamek

Data dodania: 2019-07-05
NASZA ROZMOWA\\\ O zmaganiach rycerzy na nidzickim zamku oraz jubileuszowym XX turnieju rozmawiamy z Patrykiem Kozłowski długoletnim prezesem Stowarzyszenia Historyczno - Kulturalnego B... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 482
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat braniewski - powiat północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego z siedzibą w Braniewie, w skład którego wchodzą gminy: Braniewo, Frombork, Pieniężno, Płoskinia, Lelkowo, Wilczęta.
  Powierzchnia powiatu wynosi ok. 1 205 km². Jego północno-zachodnią granicę tworzy Zalew Wiślany, który stanowi największą atrakcję turystyczną regionu.
  Ponadto turystyczną wartość tego obszaru podnoszą cztery rezerwaty przyrody: "Dolina rzeki Wałszy", "Ostoja Bobrów" na rzece Pasłęce, rezerwat torfowiskowy "Osiek II" oraz rezerwat "Brzozy niskiej" k/Cielętnika. 
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola