Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Braniewo, Frombork, Lelkowo, Pieniężno, Płoskinia
Belka
Wtorek, 21 Sierpnia 2018   imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Kto wygra wybory do sejmiku województwa...

Data dodania: 2018-08-20
Poznaliśmy termin wyborów samorządowych. Pierwsza tura odbędzie się 21 października, a druga 4 listopada. W związku z tym chcemy sprawdzić, jakie są wasze przewidywania w sprawie wy... więcej »
 
 

60-latka choć wcześniej piła, zdecydowała się...

Data dodania: 2018-08-20
Funkcjonariusze z braniewskiego ogniwa ruchu drogowego uniemożliwili dalszą jazdę nieodpowiedzialnej kierującej. 60-latka choć wcześniej piła – zdecydowała się prowadzić auto. Te... więcej »
 
 

Święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny...

Data dodania: 2018-08-20
Święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny ma wyjątkowy charakter we Fromborku, dla którego to również święto patronki. więcej »
 
 

Policyjne działania ,,Prędkość". 23 osoby...

Data dodania: 2018-08-20
Na terenie całego kraju trwały działania ,,Prędkość''. Funkcjonariusze dokonywali pomiarów prędkości nie tylko ze statycznych punktów, ale i dynamicznie. Policjanci wciąż przyp... więcej »
 
 

Planujesz remont w czasie zwolnienia lekarskiego?...

Data dodania: 2018-08-20
Problemy zdrowotne mogą się okazać mniej istotne, kiedy przyjdzie nam się tłumaczyć przed pracownikiem ZUS. Niedawno przypominaliśmy naszym czytelnikom, że urzędnicy regularnie kont... więcej »
 
 

Bochenek chleba za 10 złotych? Rolnicy ostrzegają...

Data dodania: 2018-08-20
Czy niedługo zapłacimy więcej za żywność? I to dużo więcej, bo na jesieni bochenek chleba może kosztować od 8 do 10 zł, a mięso może zdrożeć o 40 procent. Tak przynajmniej ost... więcej »
 
 

Osoby starsze zdane tylko na siebie? W całym kraju...

Data dodania: 2018-08-20
Zdaniem ekspertów w całej Polsce brakuje już około 20 tys. opiekunów osób starszych. I bardzo możliwe, że wkrótce będzie ich brakować jeszcze bardziej. więcej »
 
 

Jak to jest z tym białym busem? Czy faktycznie mamy...

Data dodania: 2018-08-19
Jedni mówią, że to plotka i śmieją się z tej legendy. Inni czują lęk i nie spuszczają oczu ze swoich dzieci. W internecie aż huczy o porwaniach dla zdobycia narządów. Czarna woł... więcej »
 
 

Za śmieci zapłacimy cztery razy więcej?

Data dodania: 2018-08-19
Kto wrzuca śmieci do jednego worka, zapłaci cztery razy więcej niż ten, kto je segreguje. Wyższe opłaty, zdaniem Ministerstwa Środowiska, mają przyczynić się do zmiany nawyków w s... więcej »
 
 

Małe dzieci mały kłopot. Grube dzieci gruby kłopot

Data dodania: 2018-08-18
Lato jest szczególnym czasem. Rozbieramy się i wychodzimy się kąpać. W stroju kąpielowym widać wszystko jak na dłoni. Na polskich plażach coraz więcej małych wielorybków. Uderza... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 370
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat braniewski - powiat północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego z siedzibą w Braniewie, w skład którego wchodzą gminy: Braniewo, Frombork, Pieniężno, Płoskinia, Lelkowo, Wilczęta.
  Powierzchnia powiatu wynosi ok. 1 205 km². Jego północno-zachodnią granicę tworzy Zalew Wiślany, który stanowi największą atrakcję turystyczną regionu.
  Ponadto turystyczną wartość tego obszaru podnoszą cztery rezerwaty przyrody: "Dolina rzeki Wałszy", "Ostoja Bobrów" na rzece Pasłęce, rezerwat torfowiskowy "Osiek II" oraz rezerwat "Brzozy niskiej" k/Cielętnika. 
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola