Belka
Poniedziałek, 18 Lutego 2019   imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

546. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika....

Data dodania: 2019-02-14
19 lutego na Wzgórzu Katedralnym we Fromborku odbędą się obchody 546. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika - wybitnego astronoma, który spędził tu 30 lat swojego życia i gdzie, w kat... więcej »
 
 

Nocny pożar sklepu na ul. Kościuszki

Data dodania: 2019-02-14
14 lutego około godz. 02:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w części magazynowej należącej do sklepu spożywczo-przemysłowego. Do pożaru doszło w Braniewie przy ulicy Koś... więcej »
 
 

Wystarczy serduszko na szybie

Data dodania: 2019-02-14
Walentynki nie są tylko okazją kolejnych zakupów. Święto to ma ciekawą romantyczną tradycję, sięgającą pierwszych wieków chrześcijaństwa. Jest głęboko zakorzenione w brytyjs... więcej »
 
 

Papierosy z przemytu w bagażniku forda

Data dodania: 2019-02-14
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie ujawnili nielegalne wyroby akcyzowe o wartości 30 tys. zł. Papierosy pochodzące z przemytu przewoził 50-letni mieszkaniec powia... więcej »
 
 

Miłość i walentynki [QUIZ]

Data dodania: 2019-02-14
Na 14 lutego przypada Międzynardowy Dzień Zakochanych. Proponujemy quiz tematyczny. Jeśli nie wiecie, że w czasie jednominutowego pocałunku spalamy tyle, kalorii ile ma 100 gramów tr... więcej »
 
 

Zebrano ponad 11 litrów krwi

Data dodania: 2019-02-13
12 lutego Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "KROPELKA" w Braniewie zorganizował w Braniewskim Centrum Kultury kolejną akcję poboru krwi. więcej »
 
 

MBP zaprasza na spotkanie autorskie

Data dodania: 2019-02-13
Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Bogumiłą Salmonowicz i promocję tomiku wierszy FEMOGLOBINA, które odbędzie się 20 lutego o godz. 1... więcej »
 
 

Kolejny poszukiwany trafi do aresztu śledczego

Data dodania: 2019-02-13
7 miesięcy pozbawienia wolności – taką karę odbędzie w więziennej celi 37-latek zatrzymany przez ''patrolówkę''. Z policyjnych informacji wynika, że mężczyzna od początku s... więcej »
 
 

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego

Data dodania: 2019-02-12
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali na ulicach Braniewa 34-latka. W trakcie legitymowania mężczyzna próbował wprowadzić funkcjonariuszy w błąd podając fałszywe dane. Poli... więcej »
 
 

Chciała kupić szczeniaka - straciła ponad...

Data dodania: 2019-02-12
Sprzedaż szczeniąt, opłata wartościowych paczek na lotniskach, pomoc finansowa amerykańskiemu żołnierzowi, który chce zacząć życie od nowa w Polsce, transport życiowego skarbu więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 441
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat braniewski - powiat północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego z siedzibą w Braniewie, w skład którego wchodzą gminy: Braniewo, Frombork, Pieniężno, Płoskinia, Lelkowo, Wilczęta.
  Powierzchnia powiatu wynosi ok. 1 205 km². Jego północno-zachodnią granicę tworzy Zalew Wiślany, który stanowi największą atrakcję turystyczną regionu.
  Ponadto turystyczną wartość tego obszaru podnoszą cztery rezerwaty przyrody: "Dolina rzeki Wałszy", "Ostoja Bobrów" na rzece Pasłęce, rezerwat torfowiskowy "Osiek II" oraz rezerwat "Brzozy niskiej" k/Cielętnika. 
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola