Belka
Piątek, 10 Kwietnia 2020   imieniny: Małgorzata, Michał, Makary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Golden Sparta Braniewo vs Gdyńska Akademia Siatkówki (28.10.2018) I liga woj. juniorek

 
Postanowiłem zobaczyć jak sobie poradzi w kolejnym meczu ekipa z Gdyni z bardzo mocnym rywalem. Golden to bardzo dobry team złożony z najlepszych siatkarek Sparty i Orła ogrywający się dodatkowo w II lidze seniorek. Okazało się, że to co pisałem przy okazji meczu z APS to nieprawda. Zamek nie został zburzony i ma się dobrze. Wynik: 3:1(23:25; 25:12; 25:16; 25:17). Gdynianki po dobrej grze wygrały 1.seta ale w pozostałych tylko próbowały nawiązać walkę ale na wygranie seta to było za mało. Miejmy nadzieję, że to chwilowe obniżenie formy GAS. Z drugiej strony biorąc pod uwagę doświadczenie większości siatkarek GSB to porażka gdynianek to żadna niespodzianka. Polubiłem gdyński Team, więc życzę im szybkiego powrotu na właściwe tory. Film to obszernie sety 2. i 3. a pozostałe w całości a początkowe minuty to kadry z rozgrzewki głównie GAS.

 


Zdzisław Kubacki
 
Data pliku video: 2018-10-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat braniewski - powiat północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego z siedzibą w Braniewie, w skład którego wchodzą gminy: Braniewo, Frombork, Pieniężno, Płoskinia, Lelkowo, Wilczęta.
  Powierzchnia powiatu wynosi ok. 1 205 km². Jego północno-zachodnią granicę tworzy Zalew Wiślany, który stanowi największą atrakcję turystyczną regionu.
  Ponadto turystyczną wartość tego obszaru podnoszą cztery rezerwaty przyrody: "Dolina rzeki Wałszy", "Ostoja Bobrów" na rzece Pasłęce, rezerwat torfowiskowy "Osiek II" oraz rezerwat "Brzozy niskiej" k/Cielętnika. 
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola