Belka
Piątek, 28 Stycznia 2022   imieniny: Walery, Radomir, Karol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Braniewo: Biblioteka zaprasza

Data publikacji: 2018-06-12, Data modyfikacji: 2018-06-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Braniewo: Biblioteka zaprasza

Spotkania, warsztaty, zajęcia edukacyjne, kluby, rajdy. Warto osobiście się przekonać, że działania Miejskiej Biblioteki Publicznej to nie tylko wypożyczanie książek.

Jeszcze przed wakacjami, jak i w ich trakcie w MBP w Braniewie odbędzie się wiele ciekawych przedsięwzięć.

11 czerwca, o godz. 17:15, biblioteka zaprasza na kolejną odsłonę Teatru przy Stoliku. Tym razem wysłuchamy błyskotliwej komedii austriackiego dramaturga, rozgrywającej się w gabinecie uznanego terapeuty specjalizującego się w konfliktach małżeńskich. Sztukę „Cudowna terapia” zaprezentują aktorzy związani na co dzień z Teatrem im. S. Jaracza w Olsztynie: Alicja Kochańska, Marcin Kiszluk i Artur Steranko. Spektakl odbędzie się w Spichlerzu Mariackim (ul. Portowa 6).

14 czerwca o godz. 17:15 miłośnicy książek spotkają się w Dyskusyjnym Klubie Książki. Będzie ono poświęcone rozmowom o książce Łukasza Grassa pt. „Najlepszy”.
Braniewski DKK obchodził w tym roku 11. rocznicę istnienia. Chętnych do dyskutowania o książkach nie brakuje, a spotkania cieszą się nieustającą popularnością.

15 czerwca o godz. 11:00 nastąpi wręczenie nagród w konkursie fotograficznym „Piękno Ziemi Braniewskiej” oraz otwarcie wystawy pokonkursowej, prezentującej nagrodzone fotografie. Zdjęcia będzie można oglądać do końca lipca w godzinach otwarcia biblioteki.

Klub Bajaczek zaprasza małe dzieci (w wieku od 2 do 5 lat) i ich rodziców na spotkanie, które odbędzie się 18 czerwca o godz. 17:00.
Podczas spotkań rodzice z dziećmi mogą miło spędzić czas na wspólnym czytaniu, zabawach plastycznych i ruchowych. Każde takie spotkanie jest też doskonałą okazją do poprawy relacji i więzi wewnątrzrodzinnych.

W MBP w Braniewie znajduje się Punkt Informacji Turystycznej, który udziela kompleksowych informacji o atrakcjach Braniewa i okolic. Punkt IT oferuje bezpłatne broszury, foldery, a także posiada w sprzedaży gadżety, mapy i publikacje.

Podczas wakacji Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do wspólnej wakacyjnej zabawy pod hasłem „Książkowe przygody”. W dniach od 2 lipca do 24 sierpnia na najmłodszych mieszkańców Braniewa czekają podróże do świata fantazji, zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne, zajęcia teatralno-animacyjne, gry planszowe. To tylko niektóre z propozycji na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu.
Zajęcia są bezpłatne, będą odbywały się od poniedziałku do piątku, w godz. 11:00-13:00.

UM Braniewo, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
  do godziny
  od jednej do dwóch godzin
  od dwóch do czterech godzin
  od czterech do ośmiu godzin
  osiem godzin lub więcej
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat braniewski - powiat północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego z siedzibą w Braniewie, w skład którego wchodzą gminy: Braniewo, Frombork, Pieniężno, Płoskinia, Lelkowo, Wilczęta.
  Powierzchnia powiatu wynosi ok. 1 205 km². Jego północno-zachodnią granicę tworzy Zalew Wiślany, który stanowi największą atrakcję turystyczną regionu.
  Ponadto turystyczną wartość tego obszaru podnoszą cztery rezerwaty przyrody: "Dolina rzeki Wałszy", "Ostoja Bobrów" na rzece Pasłęce, rezerwat torfowiskowy "Osiek II" oraz rezerwat "Brzozy niskiej" k/Cielętnika. 
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola